אירוע פרטי

בין סמטאות יפו העתיקה בפאתי שוק הפשפשים, במקום שבו ההיסטוריה מתערבבת עם המודרניות, באווירה הים-תיכונית הייחודית לאיזור, שוכן בית אנדרומדה.

בית אנדרומדה הוא בית לאירועים. הבית מאפשר חלל ורסטילי הנותן מענה לאירועים קטנים או גדולים כאחד, באווירה הייחודית של מבנה מקורי שהשתמר מהתקופה העות’מנית. אירועים אינטימיים ומושקעים החל מ-100 ועד 250-300 אורחים בישיבה.
המקום יכול גם להכיל כ-500 אורחים באירוע קוקטייל
.

מרגע שנכנסים לבית אנדרומדה ועוברים דרך הבוסתן היפואי, עולה התחושה הביתית והחמה המשתלבת בעיצוב הייחודי של החלל. מטבח הבית מגיש תפריט איכותי לצד שירות ברמת הביצוע הגבוהה ביותר ומתן מענה לכל דרישה.

את החופה ניתן לערוך בבוסתן בחצר, בסמטת הצורפים או על רקע הקיר של קורדובה שבתוך הבית.
במקום חדר אירוח פרטי לבעלי האירוע שהינו חלל אבן עתיק בתוך מבנה הבית, שנחשף בחפירות ומשלים את החוויה של הבית היפיפה והסביבה הקסומה.

בהתחלה ובסוף התהליך אנחנו תמיד זוכרים שכל אירוע הוא מרגש וקסום ,ייחודי, אישי ומיוחד לכם ולכל אלה שאוהבים אותכם ומתרגשים אתכם.

הצוות של הבית עובד יחד לאורך שנים רבות, ההקפדה על הפרטים והנכונות לשנות, ללמוד, להכיר ולהבין את מי שאנחנו פוגשים היא חלק מהכיף המקצועי שלנו.
אנחנו כאן, מהרגע שתגיעו לסיבוב היכרות ועד האירוע עצמו, בעיקר לשמוע ולהקשיב מה אתם אוהבים וליצור יחד את המעטפת האישית שתתאים לאירוע שלכם.